Objednávka e-booku

 VELKÝ HOMEOPATICKÝ LEXIKON AKUTNÍCH STAVŮ

 • ANO
  Objednávám si e-book "Velký homeopatický lexikon akutních stavů" - za cenu 450 Kč (17 Eur)
 • ANO
  Získávám ZDARMA BONUS Č. 1 - "Homeopatická podpora při očkování" - v hodnotě 149 Kč
 • ANO
  Získávám ZDARMA BONUS Č. 2 - "Homeopatie pro cestovatele" - v hodnotě 199 Kč
 • ANO
  Získávám ZDARMA BONUS č. 3 - členství v uzavřené Facebookové skupině "HOMEO-poradenská lóže"

Máte možnost zaplatit dvěma způsoby:

1. Platební kartou přes mezinárodní platební systém PayPal (platba ihned)

Pozn: Pokud u PayPalu už máte účet, je platba kartou otázkou několika kliknutí. Pokud ne, je zapotřebí se nejprve zaregistrovat a účet si vytvořit (bude to chtít proto nejen údaje o vaší kartě, ale i adresu, telefon, atd.).

2. Bankovním převodem (platba trvá 1 - 2 dny)

Objednávky ze Slovenska:

Vyplňte objednávkový formulář (nechte tam ČR), zadejte bankovní převod a vygenerují se vám v objednávce platební údaje pro mezinárodní bankovní převod, na které pošlete částku v Eurech (17 Eur). Pokud zvolíte platbu kartou přes PayPal, v tom případě převod nemusíte vůbec řešit, převede se směna CZK - EUR automaticky.

Upozornění - nákup na firmu ze Slovenska: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. Cena e-booku je 17 EUR.

akutní homeopatie

Uzdravte si sami své akutní potíže pomocí homeopatie

- daru přírody - a vaše tělo vám za to poděkuje.


 Lenka Řezníčková - Vaše osobní homeopatka

Tento e-book mi pomohl hlouběji pochopit o čem je homeopatie, jak funguje a proč. Je také praktický a jistě může být i úplnému nováčkovi dobrým a jasným průvodcem při samoléčbě homeopatií. Lexikon obsahuje hezkou řádku homeopatických léků i s jejich použitím na základě podrobně popsaných příznaků jednotlivých akutních stavů. Určitě jej s dětmi využijeme.

Petra Haneloválektorka Spolubytí s dětmi

V dnešní době se málokdo zamyslí nad příčinou nemocí a raději spolkne nějakou tu chemii, aby potíže rychle utlumil. Naštěstí existují lidé, jako je autorka tohoto eBooku, kteří nám mohou pomoci nejen s léčbou přírodní cestou, ale i s prevencí. Jen změnu myšlení musí provést každý sám za sebe.

Tuto knihu bych vřele doporučila do každé domácnosti (nikdy nevíte, co Vás potká). Není to nudná encyklopedie, ale praktický a přehledný návod k řešení akutních strastí. Vše je detailně popsané, takže se již neztratíte v latinských názvech a budete mít vždy po ruce rychlou nápovědu.

Dana Kratochvílováwww.danakratochvilova.cz

Potřebujete pomoc s platbou nebo objednávkou?

Napište mi na e-mail: lenkahomeo@gmail.com nebo volejte 603 369 642.

Jsem tu pro vás, ráda pomohu.