Hledáte přirozený způsob řešení vašich zdravotních potíží?

 

Chcete si umět sami pomoci při akutním onemocnění pomocí homeopatie - daru přírody?

Mám pro vás praktický komplexní průvodce akutní homeopatií!

 

Naučím vás porozumět svým onemocněním či úrazům, rozpoznat klíčové příznaky a s jejich pomocí si najít pro sebe vhodný homeopatický lék.

Jmenuji se Lenka Řezníčková a vítám vás ve světě klasické HOMEOPATIE.

Kdysi jsem hledala přirozený a bezpečný způsob léčení mých zdravotních potíží a vyzkoušela různé cesty. Ale až harmonizace organismu podle homeopatických principů mi pomohla pochopit skutečné příčiny a následky.

Dnes, jako terapeutka klasické homeopatie, vím, kde jsem chybovala, a vy nemusíte má pochybení opakovat.

Je mnohem lepší užívat přírodní prostředky, které jemně ladí vaši vitální sílu a tím pomáhají k celkovému uzdravení, než do sebe sypat hromadu klasických léčiv, jež mají spoustu vedlejších účinků a zatěžují tělo chemickými látkami.

Uvědomme si, že nejsme jen bytosti s fyzickou schránkou na orgány, ale máme i mysl a duši, a také energetické pole, které nás obklopuje, a na něhož můžeme působit jemnohmotnou homeopatickou energií.

Zkuste převzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a naučte se využívat potencovanou sílu přírody ve formě homeopatických léků. Jsou snadno dostupné, jejich užívání je bezpečné, nemají žádné vedlejší účinky a nezatěžují náš organismus chemickými látkami.

Na rozdíl od klasických léčiv nepotlačují příznaky nemoci, ale správně zvolený homeopatický lék svou jemnou, přesto hluboce léčivou energií, dokáže vykořenit problém od jeho samotné podstaty.

Nevíte, co si pořídit do své domácí homeolékárničky? Díky tomuto e-booku se to dozvíte!

Provedu vás krok za krokem různými akutními stavy, dozvíte se, kdy a jak léky podávat, jak je skladovat či jakou zvolit potenci, a mnoho dalšího, co byste měli znát, abyste si dokázali samostatně poradit, když dojde ke zranění či nemoci u vás nebo vašich blízkých.


akutní homeopatie

První elektronický homeopatický lexikon akutních stavů v ČR!

Budete jej mít vždy při ruce - na cestách ve vašem telefonu, tabletu či doma na svém PC.

 • Máte už letos třetí chřipku nebo jste často nemocní?
 • Bývá vám špatně v autě či letadle?
 • Nevíte, jak si rychle ulevit při kašli či průjmu?
 • Nebo když vás poštípe hejno komárů?
 • Vymknuli jste si kotník a čeká vás horská túra?
 • Jak pomoci svému dítěti, když pláče celou noc, protože mu rostou zoubky?

Zvolte přírodní cestu a tento e-book bude vaším spolehlivým průvodcem.


Co v e-booku najdete?

 • Základy homeopatie
  Homeopatická léčba v dnešní době, její principy, použití. Rozdíly mezi akutní a konstituční homeopatií. Jak postupovat při domácí samoléčbě.
 • Homeopatické léky
  Pravidla užívání homeopatik, v jakých intervalech při onemocnění léky brát či kdy je nebrat, jak léky skladovat a dávkovat. Výběr vhodné potence.
 • Akutní horečnatá onemocnění
  Léčba: chřipky, horečky, rýmy, nachlazení, angíny, zánětů průdušek, uší, různé typy kašlů
 • Úrazové stavy a poranění
  Léčba: různých úrazů, ran, pohmožděnin, popálenin, omrzlin, krvácení, úžehu či úpalu a při pokousání hmyzem či zvířetem
 • Pooperační stavy a akutní onemocnění zubů
  Různá chirurgická traumata, hojení po operaci nebo po zákroku na stomatologii, bolesti zubů
 • Zažívací potíže
  Nevolnosti, zvracení, průjmy, zácpy, kinetózy
 • Rejstřík léků do vaší homeolékárničky
  Přehledný seznam akutních léků i s jejich českými názvy a kontakty na homeopatické lékárny.

Mrkněte na obsah a jak to vypadá uvnitř:


Podtrženo a sečteno, 98 stránek naplněných hodnotnými informacemi, které v takto ucelené formě nikde jinde neseženete.

Cena tohoto e-booku je 450 Kč. Jakou vám však e-book přinese hodnotu? Mnohonásobně vyšší! Vaše zdraví za to stojí.

Trvalo mi dlouho, než jsem nashromáždila a sepsala tyto informace, a co se týče praktických zkušeností, ty počítám na roky. A moje zkušenosti vám nyní předávám prostřednictvím této e-knihy. Je jen na vás, zda se rozhodnete žít v harmonii sami se sebou a investovat něco do svého zdraví.

TATO INVESTICE ZA TO STOJÍ!


A to není všechno!

V ceně máte k tomuto e-booku ještě 3 speciální BONUSY:

Bonus č. 1 - Homeopatická podpora při očkování

 • Kompletní průvodce vakcinací nejen pro rodiče.
 • Jak zabránit vedlejším účinkům při povinném očkování pomocí homeopatie či jiných alternativních metod.
 • Léčba "postvakcinačního syndromu".
 • Co můžeme pro sebe nebo své děti udělat?

Hodnota tohoto bonusu je 149 Kč. Pro vás ZDARMA.

Bonus č. 2 - Homeopatie pro cestovatele

Co si připravit do své cestovatelské homeolékárničky.

Jak si poradit v situacích např.: při nevolnostech v dopravních prostředcích, při strachu z létání, úrazech při turistice či sportu, v extrémních výškách, při úžehu, kousnutí hadem, cestovatelských průjmech a jiných "příjemnostech", které můžeme na cestách zažít.

Hodnota tohoto bonusu je 199 Kč, pro Vás ZDARMA.

Bonus č. 3 - členství v uzavřené facebookové skupině

Koupí tohoto e-booku získáváte členství v "tajné" uzavřené facebookové skupině "HOMEO-poradenská lóže", která vznikla proto, abychom si my všichni mohli navzájem zdarma pomáhat se svými problémy a sdílet zkušenosti s homeopatickou léčbou.

Zde mě také můžete kontaktovat.


Možná se vám ještě honí hlavou...

 •  Jestli to sami zvládnete - léčit sebe nebo své děti homeopaticky, když jste to ještě nikdy nezkoušeli. Tento e-book je napsaný tak, aby to pochopili i úplní začátečníci, a zároveň aby to bylo přínosem i pro ty, kteří již s touto alternativní metodou mají zkušenosti. A kdybyste si s něčím přece jen nevěděli rady, můžete mě kontaktovat.
 • Může homeopatika užívat kdokoliv? Homeopatické léky jsou jemné, bezpečné a zároveň hluboce působící, a tak je bez obav mohou užívat i těhotné ženy, kojenci nebo staří lidé. Právě u kojenců vidíme výsledky nejmarkantněji díky jejich velké vitální síle. Homeopaticky se dají léčit i rostliny nebo zvířata.
 • Proč někteří lidé označují homeopatii za placebo? Placebo efektem těžko vyléčíme akutní horečnatá onemocnění během 1 dne nebo u konstituční terapie ekzém či záchvaty úzkosti. Také víra drůbeže, psů a koček v placebo je jistě spornou záležitostí. Nebo u lidí, co jsou v bezvědomí... A konečně existuje řada vědeckých studií, kdy byl pomocí metody dvojitého slepého pokusu prokazatelně ověřen účinek homeopatik.
 • ...ale o tom si určitě něco najdu na internetu. Na internetu se samozřejmě dá najít spousta různých informací, jaké léky použít na kterou nemoc a existuje více homeopatických směrů, které vám například doporučují i různé směsi léků. Já však vycházím z principů klasické homeopatie, podávající jeden lék v jednom čase a na základě individualizace každého člověka. Proto jsem sepsala tento přehledný a praktický lexikon, kde všechny potřebné informace naleznete na jednom místě. A tak hodiny strávené prohledáváním internetu můžete věnovat něčemu plodnějšímu. 🙂

 

Pokud již víte všechny potřebné informace a chcete si koupit e-book se všemi bonusy - jednoduše klikněte na tento odkaz:


Co o e-booku říkají čtenáři?

Wau, skvělé téma, které mě hodně zajímá, protože chci svému tělu pomoci, nikoli ho ničit chemickými prostředky.

E-book je napsán velmi profesionálně, čtivě a s velikou znalostí.
Přináší výčet homeopatických přípravků, které můžeme běžně zakoupit v lékárně a na základě těchto informací z e-booku poměrně dobře aplikovat u sebe či svých blízkých. Už vím, co si doma do lékárničky doplním. Homeopatii využívám už léta a jak píše Lenka, hodně používám intuici a také rady naší dětské lékařky, která s ní pracuje. Bohužel v ordinaci není vždy čas to všechno probrat, proto jsem velmi uvítala tuto psanou e-knihu.

Velmi mě potěšil také bonus navíc týkající se cestování. Vloni v létě, když jsem jela na dovolenou s dětmi, jsem tyto informace hledala a bohužel nenašla. Teď je mám a jsem nadšená, od teď budu už přesně vědět, co s sebou do batůžku.

Jako laik jsem uvítala také úvodní pojednání o tom, co je to homeopatie, jak rozlišit akutní a chronický stav, jak léky skladovat, podávat a dávkovat. Jednoduše, pořiďte si tento e-book, pokud vám záleží na sobě samých.

Mgr. Renáta Herczováwww.astro-apatyka.cz

V dnešní době se málokdo zamyslí nad příčinou nemocí a raději spolkne nějakou tu chemii, aby potíže rychle utlumil. Naštěstí existují lidé, jako je autorka tohoto eBooku, kteří nám mohou pomoci nejen s léčbou přírodní cestou, ale i s prevencí. Jen změnu myšlení musí provést každý sám za sebe.

Tuto knihu bych vřele doporučila do každé domácnosti (nikdy nevíte, co vás potká). Není to nudná encyklopedie, ale praktický a přehledný návod k řešení akutních strastí. Vše je detailně popsané, takže se již neztratíte v latinských názvech a budete mít vždy po ruce rychlou nápovědu.

Dana Kratochvílováčarodějka a designérka života, www.danakratochvilova.cz

S lexikonom od Lenky som veľmi spokojná. Keďže mám malé dieťa a rodičov už dôchodcov, tak použitie homeopatík je určite lepšia cesta ako umelé lieky. E-book je prehľadne napísaný a všetko krásne vysvetlené. Mala by ho mať každá mamička, ktorá nechce svoje dieťa zbytočne dopovať liekmi. Ďakujem za tento e-book 🙂

Mgr. Mária Kloknerovámajiteľka eshopu www.kengishop.sk na materskej; www.kontaktnyrodic.sk

Tento e-book mi pomohl hlouběji pochopit o čem je homeopatie, jak funguje a proč. Je také praktický a jistě může být i úplnému nováčkovi dobrým a jasným průvodcem při samoléčbě homeopatií. Lexikon obsahuje hezkou řádku homeopatických léků i s jejich použitím na základě podrobně popsaných příznaků jednotlivých akutních stavů. Určitě jej s dětmi využijeme.

Petra Haneloválektorka Spolubytí s dětmi, www.petrahanelova.cz

Mým posláním je pomáhat lidem pomocí homeopatie, které se věnuji od roku 2009, na jejich cestě ke zdraví a celkové harmonii. Do tohoto e-booku jsem napsala informace nejlépe, jak jsem dokázala.

Přesto, jelikož vím, že ne vždy se podaří předat vše tak, jak bychom chtěli, máte možnost do 14 dnů chtít své peníze zpět, jestliže získáte dojem, že pro vás tyto informace nemají smysl.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!


Cena e-booku se všemi bonusy je 450 Kč.

Investujte do svého zdraví a získejte hodnotné informace, ze kterých můžete čerpat po celý zbytek života. Je to jen na vás!

E-kniha vám přijde ve formátu .pdf, který je čitelný na všech PC, tabletech či chytrém mobilu. Není třeba mít čtečku knih.


Takže nyní jednoduše klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a na další stránce si můžete zvolit platbu kartou (přes PayPal) nebo bankovním převodem z účtu na účet.

V případě online platby kartou obdržíte email s e-bookem již během několika minut. Pokud zaplatíte převodem, obdržíte e-book poté, co se platba objeví na mém účtu (za 1 - 2 dny).


Nově můžete e-book zakoupit také v mezinárodní digitální měně BITCOIN (BTC). Cena je o něco nižší, protože odpadají transakční poplatky třetím stranám, převod je rychlý, přímý a bezpečný. Více informací ZDE >>>


Přeji vám úspěšné homeopatické léčení!

Tento e-book je možné nabízet také v partnerském programu a získávat tak provizi z každého platícího zákazníka, který přišel díky vám.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na email: lenkahomeo@gmail.com nebo volejte 603369642.

Jsem tu pro Vás, ráda pomohu.