Homeopatická poradna:

 STROM ZDRAVÍ, Na Bělidle 30, Praha 5 - Anděl

Vážení klienti homeopatické poradny Strom zdraví, 

od 26.2.2021 zhruba do poloviny dubna (termín bude upřesněn) poskytuji z důvodu zahraniční cesty pouze akutní online konzultace.

Vstupní konzultace pro nové klienty budou možné opět po mém návratu do ČR od 2. poloviny dubna.

Děkuji za pochopení.

Lenka Řezníčková

Ordinace STROM ZDRAVÍ

⇒ metro B / tram Anděl - 2 min. pěšky

Průchod vedle restaurace U Bílého Lva - na zvonku šipkami navolte Strom zdraví (obr. 1), poté chodbou až nakonec do dveří nalevo (obr. 2) a nahoru do prvního patra. Následujte navigaci  STROM ZDRAVÍ.

Parkovat je možné v nedalekém OC Smíchov (2 hodiny zdarma).

Kontaktní formulář -

OBJEDNÁNÍ NEBO DOTAZ DO PORADNY:

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Na homeopatické vstupní vyšetření i následné kontroly je nutné se vždy předem objednat - nejlépe tímto formulářem nebo e-mailem, případně telefonicky (spíše SMS).


Vstupní konzultace - konstituční homeopatie:

Trvá cca 90 min. a zahrnuje komplexní pohovor o vás a vašem životě (více o průběhu interview v tomto článku >>>). Budu vám klást hodně otázek, abych vás mohla co nejlépe poznat - kdo jste, jak žijete, co vás trápí, z čeho máte strach, jak reagujete v určitých situacích, zajímá mě celková anamnéza od vašeho dětství až po současnost…

Bude vám také vysvětlen princip homeopatického léčení, nastíním plán vaší individuální léčby a zbude i prostor pro vaše doplňující otázky.

Získané informace pak dále samostatně zpracovávám a vybírám vhodný konstituční lék,  který bude pokrývat celkový váš fyzický i psychický stav.

Zhruba do týdne pak dostanete individuální doporučení homeopatického léku s návodem k užívání. Ten si pak vyzvednete v poradně, případně vám jej zašlu poštou. Mohou vám být doporučena také další režimová opatření, pokud jsou v dané situaci vhodná (např. úprava stravy, cvičení, literatura, aj.).

Cena vstupního vyšetření obsahuje: cca 90 min. podrobnou konzultaci s vámi, následnou analýzu případu - tj. 3 - 4 hod. samostatné práce a homeopatický lék.

Kontrola:

První kontrola probíhá cca do 6 - 7 týdnů od podání homeopatického léku. Trvá asi 30 minDalší kontroly probíhají v závislosti na typu obtíží a vývoji situace (obvykle 1x za 2 měsíce).

Samozřejmostí je naprostá diskrétnost.


Ceník konzultací:

  • Vstupní konzultace:                                                                                  1500 Kč
  • Kontroly:                                                                                                       400 Kč
  • Ostatní konzultace (i akutní mimo konstituční léčbu):                         400 Kč
  • Následná konzultace po přestávce v léčbě delší než půl roku:           600 Kč

Upozornění: V poradně přijímám pouze hotovostní platby.

Zrušení/přeobjednání konzultace nejpozději do 24 hod. před objednanou konzultací je zdarma. V případě zrušení konzultace v den objednání prosím o úhradu storno poplatku ve výši konzultace. Děkuji za pochopení.

Lenka Řezníčková

E-mail: lenkahomeo@gmail.com  poradna@lenkahomeopatie.cz

Tel: +420 603 369 642


V poradně STROM ZDRAVÍ přijímám nové klienty -

od 2. pol. dubna 2021.

homeopatická poradna Lenka Řezníčková

Lenka Řezníčková homeopatie


Je možné dohodnout se i na online konzultaci přes Skype.

Číslo bankovního účtu: 152598371/0600 


Ordinace Tradiční čínské medicíny Strom zdraví:

www.martinreznicek.cz