Homeopatická poradna:

♦ Praha 2: Akademie vědomí, Dřevná 2 - (výtahem do 5. patra)

⇒ metro Karlovo nám. - výstup směr Palackého náměstí, nábřeží.  Mapa ZDE >>

Praha 8 : Centrum AVASA - Křižíkova 19, Praha 8 - Karlín

⇒ metro Florenc - 200 m, naproti Hudebnímu divadlu Karlín. Mapa ZDE >>

Kontaktní formulář -

DOTAZ NEBO OBJEDNÁNÍ DO PORADNY:

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Na homeopatické vstupní vyšetření i následné kontroly je nutné se vždy předem objednat - tímto formulářem, e-mailem nebo telefonicky (spíše SMS).


Vstupní konzultace - konstituční homeopatie:

Trvá cca 90 min. a zahrnuje komplexní pohovor o vás a vašem životě (více o průběhu interview v tomto článku >>>). Budu vám klást hodně otázek, abych vás mohla co nejlépe poznat - kdo jste, jak žijete, co vás trápí, z čeho máte strach, jak reagujete v určitých situacích, zajímá mě celková anamnéza od vašeho dětství až po současnost…

Bude vám také vysvětlen princip homeopatického léčení, nastíním plán vaší individuální léčby a zbude i prostor pro vaše doplňující otázky.

Získané informace pak dále samostatně zpracovávám a vybírám vhodný konstituční lék,  který bude pokrývat celkový váš fyzický i psychický stav.

Zhruba do týdne pak dostanete individuální doporučení homeopatického léku s návodem k užívání. Ten si pak vyzvednete na recepci nebo vám jej zašlu poštou. Mohou vám být doporučena také další režimová opatření, pokud jsou v dané situaci vhodná (např. úprava stravy, cvičení, literatura, aj.).

Cena vstupního vyšetření obsahuje: cca 90 min. podrobnou konzultaci s vámi, následnou analýzu případu - tj. 3 - 4 hod. samostatné práce a homeopatický lék.

Kontrola:

První kontrola probíhá cca do 5 - 6 týdnů od podání homeopatického léku. Trvá asi 30 min. Další kontroly probíhají v závislosti na typu obtíží a vývoji situace. 

Samozřejmostí je naprostá diskrétnost.


Ceník konzultací:

  • Vstupní konzultace:                                                                                  1000 Kč
  • Kontroly:                                                                                                       400 Kč
  • Ostatní konzultace (i akutní mimo konstituční léčbu):                         400 Kč
  • Následná konzultace po přestávce v léčbě delší než půl roku:           600 Kč

Upozornění: V poradně přijímám pouze hotovostní platby.


Konzultaci v centru Avasa lze bezplatně zrušit do 11:00 předchozího dne před domluveným termínem.

V případě zrušení termínu den předem po 11. h nebo v den konzultace vám bude účtován storno poplatek ve výši nájmu rezervované místnosti podle délky neuskutečněného sezení. Děkuji za pochopení.

Lenka Šebková

Email: lenkahomeo@gmail.com  poradna@lenkahomeopatie.cz

Tel: 603 369 642
Je možné dohodnout se i na online konzultaci přes Skype.


Výhled na Vltavu a Pražský hrad

z prostor Akademie vědomí

www.akademievedomi.cz