Homeopatická poradna:

 STROM ZDRAVÍ, U Kanálky 5, Praha 2  - Vinohrady

⇒ zastávka tramvaje (č. 11 a 13) a metra "A" Jiřího z Poděbrad 200 m,  Mapa ZDE >>

Poradna se nachází v suterénu domu, následujte navigaci STROM ZDRAVÍ


Vážení klienti, vážené klientky homeopatické poradny,

vzhledem k epidemické situaci jsem se rozhodla dočasně uzavřít homeopatickou poradnu Strom zdraví.

Veškeré konzultace nyní budou probíhat pouze online - buď přes Skype nebo přes e-mail. Je zapotřebí ochránit vaše i mé zdraví, proto doporučuji nikam zbytečně necestovat, vše můžeme vyřídit i na dálku.

Více než kdy jindy je nyní důležité dbát na prevenci, vhodnou životosprávu, posílení imunity a hygienu nejen fyzickou, ale i duševní.

Držím nám všem palce a děkuji za pochopení.

Lenka Řezníčková

Kontaktní formulář -

OBJEDNÁNÍ NEBO DOTAZ DO PORADNY:

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Na homeopatické vstupní vyšetření i následné kontroly je nutné se vždy předem objednat - nejlépe tímto formulářem nebo e-mailem, případně telefonicky (spíše SMS).


Vstupní konzultace - konstituční homeopatie:

Trvá cca 90 min. a zahrnuje komplexní pohovor o vás a vašem životě (více o průběhu interview v tomto článku >>>). Budu vám klást hodně otázek, abych vás mohla co nejlépe poznat - kdo jste, jak žijete, co vás trápí, z čeho máte strach, jak reagujete v určitých situacích, zajímá mě celková anamnéza od vašeho dětství až po současnost…

Bude vám také vysvětlen princip homeopatického léčení, nastíním plán vaší individuální léčby a zbude i prostor pro vaše doplňující otázky.

Získané informace pak dále samostatně zpracovávám a vybírám vhodný konstituční lék,  který bude pokrývat celkový váš fyzický i psychický stav.

Zhruba do týdne pak dostanete individuální doporučení homeopatického léku s návodem k užívání. Ten si pak vyzvednete v poradně, případně vám jej zašlu poštou. Mohou vám být doporučena také další režimová opatření, pokud jsou v dané situaci vhodná (např. úprava stravy, cvičení, literatura, aj.).

Cena vstupního vyšetření obsahuje: cca 90 min. podrobnou konzultaci s vámi, následnou analýzu případu - tj. 3 - 4 hod. samostatné práce a homeopatický lék.

Kontrola:

První kontrola probíhá cca do 6 - 7 týdnů od podání homeopatického léku. Trvá asi 30 minDalší kontroly probíhají v závislosti na typu obtíží a vývoji situace (obvykle 1x za 2 měsíce).

Samozřejmostí je naprostá diskrétnost.


Ceník konzultací:

  • Vstupní konzultace:                                                                                  1200 Kč
  • Kontroly:                                                                                                       400 Kč
  • Ostatní konzultace (i akutní mimo konstituční léčbu):                         400 Kč
  • Následná konzultace po přestávce v léčbě delší než půl roku:           600 Kč

Upozornění: V poradně přijímám pouze hotovostní platby.


Lenka Řezníčková

Email: lenkahomeo@gmail.com  poradna@lenkahomeopatie.cz

Tel: +420 603 369 642


V poradně STROM ZDRAVÍ na Praze 2 přijímám nové klienty.
Je možné dohodnout se i na online konzultaci přes Skype.

Číslo bankovního účtu: 152598371/0600