Jarní restart “kvantovou vlnou”

Letošní jarní rovnodennost jsem zahájila netradičně na jednom zajímavém semináři s pozoruhodným názvem „Kvantová svoboda“. Neměla jsem žádná očekávání od tohoto semináře, a tak jsem byla příjemně překvapena nejen jeho průběhem, ale především množstvím informací, které dodneška vstřebávám, a které mi v mnoha oblastech změnily pohled na život a svět kolem nás.

Věřím, že většina z vás již někdy slyšela o tzv. zákonu přitažlivosti či rezonance, tedy jednom ze zákonů, podle kterého funguje Vesmír neboli Universum. Na poli kvantové fyziky se ukázalo, že naše myšlenky i přesvědčení se rozšiřují v prostoru i času. Všichni lidé vysílají nějakou energii. Stejně kmitající energie se navzájem přitahují, z toho logicky vyplývá, že nejenom my si přitahujeme lidi a události, ale zároveň jsme i my sami přitahováni jinými lidmi a událostmi. Náhody neexistují. Vše má nějaký smysl.

„Na co dnes myslíš, tím zítra budeš.“                         (Buddha)

Na zmíněném semináři jsme však šli více do hloubky a učili se prakticky pracovat s vlastními myšlenkami v souladu s tímto zákonem. Nešlo o žádnou esoteriku, ale logické věci, které dávají smysl. Fyzika střední školy. Tzv. kvantové nebo energetické pole se nachází v prostoru všude kolem nás a je vyplněno částicemi, které reagují na naše myšlenky. Vědomou prací s těmito myšlenkami jsme schopni mít ve svém životě vše, po čem toužíme. Avšak tento záměr musí jít přímo z našeho srdce, které má 5000x silnější magnetické colorful-1187099_640pole, než náš mozek. Srdcem tedy můžeme změnit svět. Jen musíme především vědět, CO CHCEME! 🙂

„Všechno, co je obsaženo v našem vnitřním světě, nás potká také ve vnějším světě.“

A jak to všechno souvisí se zdravím či s homeopatií? Velmi. Nejen události, ale ani nemoci se nám nedějí náhodou. A to, ať už se jedná o banální rýmu, chronický kašel nebo zlomenou nohu. Ano, ani úrazy nejsou náhoda! V dětství nebo během života se dostáváme do různých situací, jež v nás vyvolávají určité emoce. Pokud tyto emoce (zejména negativní) nedokážeme zpracovat či uvolnit, zůstanou v našem těle hluboce uloženy a bývají později příčinou zdravotních obtíží.

Jakmile se u nás objeví symptomy jako je senná rýma, chronická únava nebo bolesti hlavy, většinou si je nespojíme například se zadrženým smutkem. Takový způsob chápání příčiny a následku je „klíčem“ ke zdraví. Chronické nemoci bývají často následkem psychického zranění v minulosti. S uzdravením má přijít i prosba na pochopení, proč k této nemoci došlo. Neboť dokud si tu příčinu sami neuvědomíme a nepřijmeme ji, je možné, že se nám symptomy zase vrátí.

Pokud vyléčíme svá traumata, zmizí i zábrany, které do té doby bránily v uzdravení. A právě homeopatie nám v tomto může velmi pomoci, neboť léčí tělo na všech úrovních – fyzické, emocionální i mentální. Homeopatické léky „upomínají“ náš organismus, jak má svá vnitřní zranění „odblokovat a vyřešit“, takže pak odejdou samy přirozenou cestou. Po vyléčení vnitřních zranění odezní i vnější příznaky (nemoc).

K mé práci patří hluboké naslouchání klientům, abych pochopila jejich nemoci v souvislosti s jejich stylem života a reakcemi na prožité emoce. K tomu spolu přidáme záměr pro uvědomění si příčiny těchto nemocí a zvolím vhodný homeopatický léčebný „program“. A pro podpoření celého „kvantového“ procesu léčení doporučím ještě vhodnou afirmaci na základě zákona přitažlivosti.

Štěstí i zdraví v našem životě závisí na povaze našich myšlenek. Pokud máte stále z něčeho strach, přijměte ho, ale víc se jím nenechte svazovat. Žijte svůj život vědomě a tvořte si jej podle svých přání. A ať už se na té vaší cestě přihodí cokoliv, vězte, že to tak mělo být, aby vás to posunulo dál.

woman-570883_640

Dovolme si být šťastni! Důvěřujme našemu srdci i zákonům Universa, neboť vše se vždy děje přesně tak, jak se dít má…

Lenka Šebková
Její poslání je pomáhat lidem pomocí homeopatie - daru přírody - na jejich cestě ke zdraví a celkové harmonii.
Je autorkou e-booků "20 akutních léků pro první pomoc homeopatií" a "Velkého homeopatického lexikonu akutních stavů".
Její příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • E-BOOK ZDARMA PRO VÁS:
  • Stáhněte si eBook 20 akutních léků pro první pomoc homeopatií

    ... a získejte tipy pro vaši domácí lékárničku a spoustu nových informací, které jste o homeopatii nevěděli...

  • Nejnovější příspěvky